» لقمه های پاکتی با نان تست

 

این لقمه های زیبا را با استفاده از ایده های مامی سایت که نجمای عزیز ارائه داده اند درست کرده ام.بسیار خوشمزه و عالی بود.

طرز تهیه :

من از یک بسته نان تست سه نان استفاده کردم. نان ها رو دو تا دو تا روی هم میگذاریم. و با وردنه روی آنها کشیده به طوریکه دو نان تست کامل صاف شده و به هم بچسبد. سپس با هر کاتر یا قالبی که در دسترس دارید قالب می زنید. . بعد این دایره های قالب زده شده را در سفیده تخم مرغ که از حالت لختگی درامده است می غلطانیم و سپس بلافاصله آنها را در پودر سوخاری می غلطانیم. پس از این مرحله نان های ما برای سرخ کردن آماده می باشند. در قابلمه  کوچکی که روغن ریخته و وقتی روغن داغ شد ، نان ها را در روغن سرخ می کنیم. مقدار روغن بهتر است به حدی باشد که  نان ها در آن غوطه ور شود. دو طرف نان ها کامل پف کرده و بالا می آید. پس از این مرحله نان ها را از روغن خارج می کنیم و روی دستمال حوله ای قرار می دهیم تا روغن اضافه آن گرفته شود. پس از سرد شدن با استفاده از چاقوی اره ای نان ها را از وسط برش می دهیم و سپس با موادی که می خواهیم پر میکنیم.

در اینجا من آنها را با مخلوطی از سوسیس ، فلفل دلمه ای ، قارچ و آویشن که آنها را در روغن تفت داده ام پر کرده ام.

البته اگر روی مواد مقداری پنیر پیتزا بریزید و چند دقیقه در ماکروفر قرار دهید تا پنیر روی آنها آب شود خیلی حالت زیباتری دارد و خوشمزه تر می شود.

 

/ 0 نظر / 120 بازدید